Reklamní polep
 Výroba cedulí a poutačů
 Reklamní plachty
 Orientační systémy
 Informační nástěnky
 Hliníkové profily - rámy
 Bezpečnostní značení
 Reklamní stojany - Áčka
 Kliprámy
 Plexi stojánky
 Vizitky - plnobarevné
 Razítka - SHINY, TRODAT
 Samolepky
 Potisk kalendářů
 Tiskoviny
 

  reklamní  POUTAČE S KLIPRÁMEM

 

  plnobarevné VIZITKY od 2,80 Kč  

  výroba  RAZÍTEK - Shiny, Trodat

Orientační systémy do budov a exteriérů

Pro výrobu informačních systémů používáme špičkové hliníkové profily ACS Belgium. Tato komplexní „stavebnice“ umožňuje profesionální řešení jakéhokoliv informačního systému s důrazem na dlouhodobou funkčnost, precizní design a trvanlivost. Pomocí na míru řezaných profilů je snadné sestavit vždy něco jiného - jmenovku, tabulku, panel, paraván, stojan, totem, ...

Barevnost profilů a prvků :

Základní barvy - přírodní hliník, stříbrný elox, zlatý elox popř. i potahované povrchy mahagon a dub lze měnit kdykoli je to zapotřebí pomocí lakování dle vzorníku RAL.

Grafické řešení informačních textů vychází z potřeby zákazníka. Individuální návrh v duchu stavby zpracujeme kompletně včetně cenových rozvah. Konečnou tvář dodáváme tabulkám logotypy a písmem řezaným z matných samolepících folií nebo velkoplošným tiskem na matné samolepící podklady vysoce odolnými solventními inkousty.
V praxi se tento systém osvědčil pro snadnou a jednoduchou výměnu částí textů, jmen, funkcí atp. Svým zákazníkům poskytujeme poprodejní servis a nové texty na přelepení tabulek posíláme bezplatně poštou a aplikaci si jedoduše provede klient sám, popř. to řešíme návštěvou a aktualizací textu tzv. "za pochodu".

Základním prvkem systému ACS Triline DeSign jsou lamely o šířkách 15 – 300mm v provedení stříbrný elox nebo v jakékoli jiné barvě. Jejich maximální délka je 2500mm a řežeme je na přesné rozměry dle požadavků. Různé lamely umožňují vytvářet panely jednostranné i oboustranné, k zavěšení na zeď i ke stropu, samostojné nebo s vlastním osvětlením. Rámečky tabulek jsou vyrobeny také z hliníku nebo v ekonomičtější verzi z matného černého plastu. ACS systém pamatuje i na stavbu informačních paravánů, totemů a sloupů v exteriérech, do výrobních hal a vestibulů.

Důmyslný závěsný systém Jazz nám umožňuje realizaci informačních tabulí a panelů i na jinak nepřístupných místech. Základní charakteristikou těchto profilů je prohnutý tvar.

   
Kompaktní systém rámů a uchycení pro prosvětlené panely, výplně z mléčného plexiskla a uvnitř osvětlovací tělesa. Ideální na plně prosvětlené světelné boxy. Grafiku na plexi řešíme celoplošným potiskem čiré nebo bílé translucentní folie a její následným nalepením na mléčné plexisklo.
 
 

VÝROBA REKLAMY - MÁTL Dačice ©  2000-07 | www.polep.cz  | Tel.: +420 724 20 30 96 | E-mail: matl@polep.cz